O firmie

O naszej firmie

Dowiedz się z kim masz do czynienia

FIRMA POSTERGALERIA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W 1982 ROKU.

Jesteśmy wiodącym w kraju producentem reprodukcji, fotografii w ramkach, canvasów, ramek na zdjęcia, podkładek, a także innych elementów dekoracji wnętrz. Nasza oferta stale poszerzana jest o nowe obrazy, wzory listew do ramek na zdjęcia, a także inne, dodatkowe produkty dekoracyjne.

Stosowane przez nas nowoczesne technologie oraz wysokiej klasy maszyny to gwarancja najwyższej jakości i precyzji wykonania. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły podczas procesu produkcyjnego stanowi fundament naszej renomy. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna, wyspecjalizowana kadra pozwoliły zdobyć nam zaufanie klientów i ugruntowały pozycję na rynku. Szeroka oferta, szybka realizacja zamówień i niskie ceny pozwoliły Postergalerii wyprzedzić konkurencję.

Wszystkich, których interesuje niebanalne wzornictwo i unikalne wyposażenie wnętrz, zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem obrazów w ramach, antyram i ramek na zdjęcia. Jesteśmy firmą wiarygodną i rzetelną, dla której zadowolenie klienta to jeden z priorytetów.

Współpracujemy z

Zobacz z kim już współpracujemy

Nawiązaliśmy współprace zarówno z sieciami handlowymi jak
i sprzedawcami detalicznymi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.